Ekonomi

Başkan Yardımcısı Yılmaz, sendika temsilcileriyle bir araya geldi

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Eylül ayında açıklanacak OVP kapsamında sendika temsilcileriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya gelerek talep, görüş ve önerileri dinlediklerini belirtti.

Cevdet, “Ülkemizin büyüme ve kalkınmasındaki en büyük paylardan biri de alın teriyle ülkemize ve ekonomimize değer katan emekçi kardeşlerimizindir. günlük tartışmaların ötesine geçerek, her zaman paydaşlarımızla istişare ederek ülkemizi nasıl gelişmiş ülkeler düzeyine çıkaracağımızı planlıyoruz. orta vadeli.”

Ekonomiyi büyütmenin, sosyal adaleti güçlendirmenin ve refahı artırmanın önümüzdeki dönemde en önemli hedefler olacağını vurgulayan Cevdet, “Ülkemiz geliştikçe ekonomimizi güçlendirmek ve toplumsal refahı artırmak için durmaksızın çalışacağız. rekabet gücü ve üretkenliği bir bütün olarak değerlendirildiğinde, bu durum birbiriyle orantılı olarak refaha yansıyacaktır.”

Cevdet, bu kapsamda önümüzdeki günlerde maliye ve tarım şubesi temsilcileriyle bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.

biga-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu