Yaşam

Diziden Hangi İsimler Çıktı? Yalıçapkını’nda Düşen Yaprak

Geçtiğimiz dönemin en güzel işlerinden biri olan Yalıçapkını’nın yeni sezon çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, geçtiğimiz dönemde izleyiciyi sınır krizine sokan iki karakter diziye veda ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberi. İşte o isimler…

KAYNAK: Birsen Altuntaş

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

Star TV’nin son dönemin en iyi işlerinden biri olan Yalıçapkını keyifli dönem finaliyle kısa bir ara verdi.

Eylül ayında ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanan Yalıçapkını için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken dizinin kadrosunda da dikkat çekici değişiklikler yaşanıyor.

Halis Ağa’nın torunu ve kızı Nükhet gibi isimler ekibe dahil olurken, geçtiğimiz dönemde izleyiciyi sınır krizine sokan iki ismin diziden ayrıldığı ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Saffet ve Tarık’ı canlandıran Baran Bölükbaşı ve Ediz Akşehir takımdan ayrılıyor.

Özellikle dizinin son 10 bölümünde hem seyirciye hem de Korhan ailesine sıkıntı veren Tarık ve Saffet’in aileleriyle birlikte diziden ayrılarak hikayenin çok değişeceğini göstermesi.

Tarık’ın Ferit’i çektikten sonra diziden ayrılması daha kolay olsa da Suna ile Saffet’in evlenmesiyle bu ayrılığın nasıl yaşanacağı merak konusu. Bakalım yeni dönemde nasıl bir hikaye izleyeceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu