Haber

DÜZGÜN Partisi Ankara adayına bomba lobi! Cengiz Topel Yıldırım tartışması

UYGUN Partisi’nden son dakika haberi:Partiler, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere yaklaşık 2 ay kala belediye başkan adaylarını netleştirmeye devam ederken, İYİ Parti’nin henüz adaylığını açıklamayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Ankara’nın adayı.

CENGİZ TOPEL YILDIRIM İYİ PARTİ ANKARA İDDİASI

Optimar Araştırma Lideri Hilmi Daşdemir, UYGUN Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski başdanışmanı Cengiz Topel Yıldırım’ı açıklayacağını söyledi.

Daşdemir, resmi X hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

İyi Parti Ankara Büyükşehir Adayı’nın, daha önce CHP’de üst düzey görevde bulunan ABB Adayı olarak 2014 yılında açıklanması beklenirken, daha sonra Mansur Yavaş’ın ilanına tepki göstererek, milletvekili olan işadamı Cengiz Topel Yıldırım oldu. Ankaragücü’nün de başkanı.
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok ile CHP ve DEM ittifak adayı Mansur Yavaş’ın ortak özellikleri MHP kökenli olmaları.

Cengiz Topel Yıldırım CHP’li ve ilginç bir seçim olacak.

Önümüzdeki günlerde araştırmalarımızı yapıp sizlerle paylaşacağız.

Peki Cengiz Topel Yıldırım’ın kaç oy almasını bekliyorsunuz?

MANSUR YAVAŞI AMAÇ OLDU

Adı geçersiz senet skandalına karışan Mansur Yavaş için Yıldırım “Sayın Mansur’un aldığı mesajları görüyoruz. Bir kuruş para için neler yaptığını da gördük. Bu mesajlara baktığınızda durumun vahameti daha iyi anlaşılıyor.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu