Haber

İçişleri’nde “operasyon” mesaisi! Toplantıya Bakan Yerlikaya başkanlık etti: Mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

İçişleri BakanıAli Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Narkogüç, Kafes, Kahramanlar, Kalkan, Mercek, Sibergöz, Mengene, Kanca, Çember ve Kıskaç operasyonlarına ilişkin paylaşımlarda bulundu.

“MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA DEVAM EDECEK”

“Narkogüç, Kafes, Kahramanlar, Kalkan, Mercek, Sibergöz, Mengene, Kanca, Çember ve Çeneli Operasyonlarımızın değerlendirilmesi başta olmak üzere Güvenlik, İstihbarat ve Koordinasyon Toplantımızı Bakan Yardımcılarımız, Jandarma Genel Komutanımız, Emniyetimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Genel Müdür, Sahil Güvenlik Komutanı ve ilgili birim yöneticileri “Biz başardık.” Bakan Yerlikaya, “Terörle ve işbirlikçileriyle, organize suç örgütleriyle, zehir tacirleriyle, göçmen kaçakçılığı örgütleyicileriyle mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.” dedi.

“ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bakan Yerlikaya, paylaşımına şu sözlerle devam etti:

“Limanlarımızın güvenliği, ruhsatsız silahlar, tutuklama kararı bulunanların adalete teslim edilmesi konusunda titizlikle çalışmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadeleyi yılmadan sürdüren kolluk güçlerimizin her birine aziz milletimiz adına teşekkür ediyorum.” Onların hayatlarına saygı gösterin ve operasyonları yürütün.”

Kaynak: Haberler.com / Hukuk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu