Yaşam

İlk Bölümüyle İzleyicileri “Vurmadan” Önce

Dün akşam ilk bölümüyle ekranlara gelen Senden Önce dizisi ilk bölümüyle sınıfı geçerek izleyiciyle buluştu. Dizinin ardından Senden Önce sosyal medyada gündem oldu.

Kanal D’de D Medya imzasıyla ekrana gelen Senden Önce, dizi öncesi yapılan tanıtımlarla büyük merak uyandırdı. Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya gibi isimleri bir araya getiren dizide, ilk bölümde arka arkaya oluşan zıt köşeler, izleyicinin ekran karşısında keyifli vakit geçirmesini sağladı. Dizi yayınlanmaya başladıktan sonra Senden Önce sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

İlk Bölümüyle İzleyicileri “Vurmadan” Önce

Birinci Bölümde Sizden Önce Neler Oldu?

Merve ve Hakan arasındaki ilgiyle başlayan dizide ikilinin arasındaki sorunlar konuşuldu. Eski günlere özlem duyan Hakan, eşiyle arasındaki sorunları çözmeye çalıştı. Ancak Hakan ne yaparsa yapsın Merve üzerinde etkili olmadı ve ikilinin ilişkisi düzelmedi. Hakan, yolculuğa çıkmadan önce eşiyle son bir kez konuşmaya çalışsa da bu da işe yaramadı. Hakan, “Bu sessizlikten çok sıkıldım. “Ne istediğine karar ver ve kararını bana bildir” dedi ve evden çıkıp yolculuğuna çıktı.

Merve ise ayrılığı düşünmeye devam etti. Hakan’ın hayatı, havaalanına giderken tesadüfen Sahra ile karşılaştığı andan itibaren tamamen değişti. Artık Merve ve Hakan yoktu… Merve, Sahra ve Hakan üçgeninde aşk ve ihanet olacaktı. Çünkü Sahra ve Hakan aynı otelde kalacaklarından habersizdi ve bu tesadüfler ikilinin gün geçtikçe yakınlaşmasına neden oldu. Daha sonra Merve şaşırarak aynı otele gitti. Merve ve Sahra’nın karşılaşması ve tanınması farklı bir gerçeği ortaya çıkardı. Çünkü Merve ve Sahra çocukluk arkadaşıdır ve geçmişle hesaplaşma artık Hakan üzerinden yapılacaktır. Senden Önce’nin ilk bölümü YouTube’da yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu