Teknoloji

Made by Google Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Her yıl Google’in düzenlediği ve büyük teknolojik etkinliklerden biri olan Made by Google, bu yıl her her zaman olduğundan daha erken düzenlenecek. Google’ın yaptığı açıklamalarla ve gönderdiği davetiyelerle etkinliğin 13 Ağustos Salı günü TSİ 20.00’de gerçekleşeceği kesinleşti. Pixel 9 serisinin yanı sıra beklenen lansmanda başka neler tanıtılacak?

Made by Google

Made by Google Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Made by Google etkinliğinde her yılın favorisi Pixel serisi oluyor. Bu yıl da Pixel 9 serisini duyurmaya hazırlanan Googl; Pixel 9, Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro XL, ve Pixel 9 Pro Fold modellerini tanıtma ihtimali var. Henüz XL ve Fold için resmi bir bildiri bulunmasa da uzun süredir ortaya çıkan sızıntılara göre Pixel Fold 2 yerine Pixel 9 Pro Fold olarak yeni katlanabilir akıllı telefon beklentiler arasında.

Telefonlar hakkında pek fazla detay bulunmasa da bu yıl Google’ın yeni Tensor işlemciyi tanıtması ve Pixel 9 serisinin gücünü Tensor G4 işlemciden alması bekleniyor. Ancak Pixel 9 Pro Fold adı verilen katlanabilir telefon farklı bir işlemci ile gelebilir.

Pixel akıllı telefonlarının yanı sıra akıllı saat “Google Pixel Watch 3” de beklenen ürünler arasında yer alıyor. Standart 41mm ve yeni 45mm ekrana sahip XL olarak iki modelle geleceği iddia ediliyor. Made by Google etkinliğinin donanımsal cihazların yanı sıra yazılım yönünde de gelişmeler sunabilir.

mudurnuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu