Teknoloji

Naughty Dog ekibinden üzücü haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi!

 
Uncharted, Crash Bandicoot, The Last of Us ve daha bilinen grup Naughty Dog hayranlarına üzücü bir haber geldi. Grup, şu sıralar üzerinde çalıştıkları The Last of Us’ın çok oyunculu projesi için yapacakları çok iş olduğunu ve bu kapsamda çıkışının erteleneceğini açıkladı. Ayrıca stüdyo, duyurulmayan bir “tek oyunculu” proje hakkında da açıklama yaptı.
 
Grup, iki farklı proje hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
The Last of Us oyun serisi ve dizileriyle büyük ivme kazanan Naughty Dog, bu dünyayı genişletmek için çeşitli projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda şu sıralar The Last of Us’ın çok oyunculu deneyimi üzerinde çalışıyor. Ancak ekip, bu projenin beklenenden daha geç yayınlanacağını açıklıyor. Bu bağlamda hayranlarını bilgilendiriyor:
 
“The Last of Us’ın çok oyunculu projesi hakkında daha fazla ayrıntı duymak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Stüdyomuzun şimdiye kadar yaptıklarından gurur duysak da, geliştirme sürecimiz devam ediyor. Şu anda size bildiriyoruz. mevcut çok oyunculu proje için üzerinde çalışılacak kısımlar ve hepsi bu kadar. Oyunu oynamak için daha fazla zaman harcamak istiyoruz.
 
 
 
Öte yandan ekibimiz yepyeni bir tek oyunculu deneyim üzerinde çalışıyor. Mevcut projelerin yanı sıra bu yeni proje üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor. Yakın gelecekte sizinle daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
Açıklama ile birlikte mevcut çok oyunculu projenin daha sonra çıkacağını ve mevcut proje dışında tek oyunculu bir proje üzerinde çalıştıklarını öğreniyoruz. Geliştirici grubun bu zamanı uygun bir şekilde değerlendirerek bu bağlamda en uygun deneyimi sağlayacak oyun ve oyunları bizlere sunmasını umuyoruz.
 

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/1662166716892479488

 

kavak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu