Renk

PlayStation 5’in Yeni Renk Seçenekleri Açıklandı: Fiyatlar da Açıklandı!

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, dün akşam oyunseverlere bir sürpriz yaptı. Oyun Durumu etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinlikte PlayStation ekosistemine gelecek yeni oyunlar hakkında duyurular yapıldı ve söz konusu oyunlar hakkında bilgiler verildi. yepyeni fragmanlar Yayımlandı. Ancak State of Play etkinliği sadece bundan ibaret değildi.

Sony, PlayStation 5 için yepyeni bir seri duyurdu.” Derin Dünya Koleksiyonu“adlı bu yeni seri, PlayStation 5’in 3 yeni rengini içeriyor. Üstelik bu renk seçenekleri sadece konsollar için değil, DualSense adı verilen kontrol cihazı için de geçerli” satınalınabilir . Yeni seriye dair hem renklere hem de diğer bilgilere daha yakından bakalım.

PlayStation 5 için oluşturulan yeni renk seçenekleriyle tanışın:

Sony’nin açıklamalarına göre PlayStation 5’ler için hazırlanan yeni renk seçenekleri şöyle: Volkanik Kırmızı“, ” Kobalt mavisi” Ve ” som gümüşÜstelik hali hazırda PlayStation 5 sahibi olan oyuncular yeni renk seçeneklerini kapak olarak da satın alabilecekler. Çünkü Sony, Deep Earth Koleksiyonunu piyasaya sürüyor. harici bir aksesuar satışa sunulacak. Oyuncular kendi konsollarının kasa kısımlarını söküp yeni renkler seçebiliyorlar. Bir araya gelebilecekler.

DualSense’in yeni renk seçenekleri yalnızca kontrol cihazına özel olacak

Sony’nin DualSense için yeni renk seçenekleri PlayStation 5’in renk seçenekleriyle eşleşiyor Aynı olacak . Konsol sahipleri DualSenses’i yeni renk seçenekleriyle bütün olarak satın alacak. PlayStation 5’teki gibi yalnızca kasa değişimi mümkün olmayacak.

Gelelim fiyatlara

Sony yepyeni renk seçenekleriyle DualSense’i piyasaya sürüyor 4 Ekim prestijli bir şekilde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kontrolcünün dünya çapındaki tüm oyunculara ulaşması biraz zaman alacak. Şirket bu denetleyiciye sahip olmak isteyen oyunculara teklif sunuyor 74,99$ Ödeme yapacaklarını belirtti. PlayStation 5 kasaları için oluşturulan yeni renk seçenekleri kapak olarak satışa sunuldu. 59,99$ için satın alınabilir. Sony’nin yeni ürünlerinin Türkiye’ye ne zaman geleceği bilinmiyor.

Deep Earth Koleksiyonu için hazırlanan tanıtım görselini aşağıda izleyebilirsiniz.

eyyubiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu