Teknoloji

Remnant II için yeni fragman Gunslinger sınıfını tanıtıyor

 
Gearbox Publishing tarafından geliştirilen ve Gunfire Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman Gunslinger sınıfının özelliklerini, kullandığı silahları ve daha fazlasını tanıtıyor.
 
Remnant II, oyunculara ruh benzeri bir deneyim sunmayı hedefliyor
 
 
 
Remnant II’de biz oyuncular tehlikeli ve düşmanca bir dünyaya atılacağız. Bu dünyada bilinmeyen ve ölümcül yaratıklar yer alacak. Burada bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da bu yaratıkları yenerek çeşitli eşyalar kazanmaya çalışacağız. Oyunda karakterimizi geliştirerek güçlenebileceğiz, bu sayede yaratıklara karşı daha etkili olacağız.
 
Kötülüğün kol gezdiği bir diyara atıldığımız bu oyunu ister tek kişilik ister online co-op olarak oynayabileceğiz. Farklı tipte düşmanların yer aldığı Remnant II’de bizleri karanlık bir atmosfer karşılayacak ve bu karanlığı aydınlığa çevirmek bizim işimiz olacak.
 
Ruh benzeri bir deneyim sunmayı hedefleyen Remnant II, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkmaya hazırlanıyor.
 
Remnant II – Gunslinger Archetype tanıtım fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu