Haber

Sedat Peker’den ayda 10 bin dolar ajanda aldığı AKP’li Külünk 1.5 yıl sonra konuştu: Ben değilim

Organize suç lideri Sedat Peker’den 10 bin dolar aldığı iddia edilen AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalı Babala TV’deki programa katıldı. Hakkındaki iddiaları burada yalanlayan Külünk, “1,5 yıllık sessizliğimi burada bozuyorum” dedi. Sedat Peker’den 10 bin dolar almadığını belirten Külünk, milli bağımsızlık çizgisinde siyaset yaptığı için kirli bir operasyonun hedefi olduğunu iddia etti.

“SİYASİ HAYATTA 50. YIL”

Metin Külünk, bir seyirci tarafından sorulduğunda, “Sedat Peker’den 10 bin dolar alan siyasetçi siz misiniz?” sorusunu şu şekilde yanıtladı; “10 bin dolar kazanan bir siyasetçi değilim. Siyasal hayatta 50. yılımdayım. Emek verme ahlakımız var. Engeli aşmayan güzellik paradigmamız var. akıllar, ruhlar ve kalpler huzur bulur.Bize kapısını açıp çayını içecek bir dostumuz mutlaka vardır.

“1.5 YILDIR SUSTURDUĞUM BİR KONUYLA İLK KEZ KONUŞUYORUM”

Barışın, huzurun ve milli istiklalin hattı üzerindeyken her türlü kirli operasyonun tereddütsüz hedefisiniz. Aynı şey yarın sizin için de geçerli olabilir. 1,5 yıldır sessiz kaldığım bir konuyu ilk kez konuşuyorum. Ailem 50 yıldır biliniyor. Hiçbir zaman el olmadık. Biz her zaman veren el olduk. Yani biz Metin Külünk son 20 yılda ekonomik olarak var olmadık. Biz oradayken AK Parti hükümetini ağırladık. Hiçbir zaman para odaklı veya güç odaklı olmadık.

“Maaşımın yüzde 90’ı milletimin emrindeydi”

Dostluklarımız pazarlık konusu olamaz. Milletvekilliğim süresince maaşımın yüzde 90’ı milletimin emrindeydi. Maaşımın yüzde 90’ını görmedim. Son 11 yılda istihdam ettiğimiz insan sayısı 500 bin. Günlük ortalama telefon görüşmem asla 100’ün altına düşmüyor. Kimse beni arayıp nasıl olduğumu sormuyor. Dertlerine derman bulmaya çalışır. Kalp almakta zorlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu