Ekonomi

Tekirdağ’da Korsan Taşımacılığına Ceza

Tekirdağ’ın Saray ilçesinde yolcu ve servis taşıyan araçlar denetlendi. 74 aracın denetlendiği uygulamada kaçak taşıma yapan 7 araca 47 bin 264 lira para cezası kesildi.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı, Saray İlçe Jandarma Komutanlığı 3’üncü ve 13’üncü Jandarma Trafik Grupları, Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarma Grupları, Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Zabıta ekipleri ortaklaşa korsan taşımacılık, güzergah dışı ve Kontrol çalışmaları yürütüyor Yetki belgesi olmadan taşıma yapan araçlara yönelik operasyon düzenlendi.

Sabah saatlerinde yapılan kontrollerde 74 araç ve sürücülerinin denetimi yapıldı. Yapılan kontroller sonucunda mevzuata aykırı taşımacılık yaptığı tespit edilen 7 araca 47 bin 264 lira trafik idari para cezası uygulanırken, 1 araca da 15 gün süreyle trafikten men cezası verildi.

Haksız rekabetin önlenmesi ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla denetimlerin aktif olarak ve her zaman devam edeceği öğrenildi. – TEKİRDAĞ

savsathaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu