Haber

Trabzonspor’a 21 yıl sonra mektup

Trabzonspor taraftarı Mehmet Ceylan’ın 21 yıl önce yazdığı ve Cumhuriyetin 100. yılında verilmek üzere PTT’ye verdiği mektup Trabzonspor’a ulaştı.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yaşayan Trabzonspor taraftarı Mehmet Ceylan, PTT’nin ‘Cumhuriyetimizin 100. Yılına Mektup’ kampanyası kapsamında 17 Eylül 2002’de mektup yazdı. Ceylan’ın ‘En Kötü Trabzon’ başlıklı gazete kupürünün de yer aldığı mektubu Trabzonspor Kulübü’ne ulaştı. Ceylan, 2002-03 sezonunun ilk 5 haftasında 3 yenilgi, 1 galibiyet ve 1 beraberlik alan Trabzonspor hakkında şu satırlara yer verdi:

“Sayın Trabzonspor Kulüp Lideri, umarım kulübü ekonomik ve sportif açıdan daha başarılı hale getirmişsinizdir. Şampiyon oldunuz, Türkiye Kupası’nı kazandınız ve Avrupa’da başarılı oldunuz. Taraftarları kulübünüzden memnun ettiniz. Umarım kulübü yeniden yapılandırmışsınızdır. Kulübü Avrupa grubu haline getirdiniz. Karadeniz Kaplanı, Her gün Aslan’ı yendiniz, Kara Kartal’ı avladınız, Sarı Kanarya’yı kafese koydunuz, Avrupa’yı titrettiniz. Teşekkür ederim ve başarılar.”

Taraftarlardan gelen sürpriz mektup üzerine Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Mehmet Ceylan’ı Trabzon’da oynanacak Süper Lig maçına konuk olarak davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu