Haber

Galatasaray’ın rakibi Manchester United’da deprem! İddiaların ardından Antony takımdan uzaklaştırıldı

Şampiyonlar Ligi gruplarında Galatasaray, Bayern Münih ve Kopenhag ile aynı grupta yer alıyor. Manchester United Yeni transfer Antony’nin eski kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddia edildi. Brezilyalı futbolcunun takımdan uzaklaştırılmasına karar verildi.

“Suçlu olmadığımı yinelemek isterim”

Konuyla ilgili açıklama yapan Antony, “Hakkımda yapılan bu suçlamalara rağmen Manchester United ile bir süre ara verme konusunda anlaştık. Takım arkadaşlarımın dikkatini dağıtmamak adına bu ortak bir karardı. Bu süreçte polisle çalışmaya devam edeceğim.” İfadelerini kullandı.

“KULÜP OLARAK ŞİDDET VE TACİZ EYLEMLERİNİ KINIYORUZ”

Manchester United’dan yapılan açıklamada, “Kulüp olarak Antony hakkındaki iddiaların farkındayız. Milli maçlara katılmayan oyuncuların pazartesi günü dönmesi gerekiyor ancak Antony’nin bir sonraki duyuruya kadar dönmeyeceği konusunda mutabakata varıldı.” Hakkındaki iddiaların ele alınması için kulüp olarak şiddet uygulandığı konusunda mutabakata varıldı ve “İstismar eylemlerini kınıyoruz. İlgili herkesi korumanın öneminin farkındayız ve bu iddiaların istismar mağdurları üzerindeki etkisinin farkındayız.” denildi.

NE OLDU?

Antonius’un eski kız arkadaşı Gabriela Cavallin’e şiddet uyguladığı iddia edildi. Cavallin’in Antonius tarafından tehdit edildiği, kafasında ve ellerinde yaralar olduğu iddia edildi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

haber-akyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu