Haber

Haluk Levent hahamın kan donduran çağrısını paylaştı: Çocuk çocuk herkesi öldürün

Terör devleti İsrail ordusunun 7 Ekim’den bu yana Gazze’ye 77 bin ton patlayıcıyla düzenlediği saldırılarda 15 bin 328 çocuk ve 10 bin 171 kadının hayatını kaybetti. Son yapılan açıklamalarda 10 bin kişinin enkaz altında veya kayıp olduğu, hastanelere ulaşan şehit sayısının 36 bin 96, yaralı sayısının da 81 bin 136 olduğu kaydedildi.

HAHAM AÇIK NET! ‘SOYKIRIM YAPIYORUZ’ DIYOR

BM toplantısında Gazze’deki katliama tepkisiyle bir kez daha büyük takdir toplayan AHBAP Derneği’nin kurucusu olan şarkıcı Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımında terör devletinin yaptığı soykırıma bir kez daha tepki gösterdi.

Video paylaşımında Levent şu ifadeleri kullandı: Haham Eliyahu Mali. “Çocuk çocuk herkesi öldürün” diyor. Sadece Eliyahu değil birçok Haham İsrail askerlerine tavsiye ediyor. Komutanlara konferans veriyorlar bazen. Hitler arada kurgu videolar çektirir dünyaya gösterirdi. Bunlar da bu da yok. Açık net! Soykırım yapıyoruz diyor,

HAHAM ELIYAHU MALI: BUGÜNÜN TERÖRİSTLERİ, DAHA ÖNCE YAŞAMALARINA IZIN VERDİĞİNİZ ÇOCUKLARDIR

İsrail’de bir okulda görev yapan aşırı sağcı Haham Eliyahu Mali, Yafa’da bir konferansta konuşan Haham Mali, İsrail ordusunda görev yapan cemaatine, “Gazze’de herkesi öldürün” çağrısı yaptı. Haham, bunun Yahudilik inancına uygun olduğunu savunarak, “Yasalara göre tek bir ruh bile yaşamamalı çünkü bu Mitzvah (İsrail’i düşmanlarından kurtarmak ve işgal topraklarına yerleşmek) savaşıdır. Siz onları öldürmezseniz, onlar sizi öldürecek.” dedi.

Gazze Şeridi’ndeki bebeklerin sorulması üzerine Haham Mali, “Aynı şey, bugün bir bebek, yarın bir savaşçı. Bugünün teröristleri, daha önce yaşamalarına izin verdiğiniz çocuklardır. Teröristleri yaratanlar aslında kadınlardır.” diyerek, İsrail askerlerini Gazze’de çocuk ve kadınları öldürmeye teşvik etti.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu