Haber

Kocaeli Sahil Festivalleri yaza damgasını vuracak

Başarılı gençlik ve spor düzenlemeleriyle Sporun Başkenti Kocaeli’de renkli bir yaz dönemi yaşatan Büyükşehir Belediyesi, Kocaelili gençlerin yarıştığı kadar eğleneceği ‘Kocaeli Sahil Şenlikleri’nin hazırlıklarını tamamladı. rekabetçi yarışlarda. 21-27 Ağustos tarihlerinde Sekapark’ta yapılacak etkinlikler bu yaza damgasını vuracak.

 

BAŞVURULAR BAŞLADI

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından 21-27 Ağustos tarihleri ​​arasında Sekapark Kite Peak Beach’te düzenlenecek Plaj Şenlikleri kapsamında futbol ve voleybol branşları için başvurular başladı.

 

SON BAŞVURU TARİHİ 19 AĞUSTOS 2023

Başvurular online olarak kiavuzgenclik.kocaeli.bel.tr/Plaj-Football-Voleybol.aspx adresinden alınmakta olup, son başvuru tarihi 19 Ağustos 2023’tür. Kocaeli Sahil Şenlikleri’nde 20 Ağustos 2023 tarihinde kura çekilecektir. Başvurular her kategoride 36 takımla sınırlıydı.

 

TAM FESTİVAL PROGRAMI

Kocaeli Plaj Şenlikleri’nde yer alan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda takımlar 2 sporcu olmak zorundayken, bayanlar ve 14 yaş üstü erkekler olmak üzere 2 kategoride renkli görüntüler yaşanacak. Plaj Futbolu Şampiyonası’nda heyecanlı maçlar oynanacak. erkekler kategorisinde grup takımında 8 sporcu ve oyun parkında 6 sporcu ile oynanacak.

 

169 Bin TL SPOR DİKKAT Kuponu

Organizasyonda Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde mücadele eden her takım için; Plaj Futbolu Şampiyonası’nda erkekler kategorisinde birinciye 15 bin TL, ikinciye 12 bin TL, üçüncüye 10 bin TL; Birinciye 40 bin TL, ikinciye 30 bin TL, üçüncüye 25 bin TL; 169 bin TL değerinde spor hediye çeki verilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu